Solgar, Цинк picolinate, 100 таблеток

Solgar, Цинк picolinate, 100 таблеток

Solgar, Цинк picolinate, 100 таблеток

Рейтинг:
Виробник: Solgar
Код Товару: SOL-03725
Код UPC: 033984037250
Кількість: 100 Tablets
MSRP: $10.50
Наша ціна: $8.40
Ви економите: $2.10 (20%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Підходить для вегетаріанців
  • Кошерний продукт
  • Мінерали

Таблетки з цинком пиколинатом від Solgar пропонує унікальну форму цинку для максимального засвоєння і біодоступності. Таблетки з цинком пиколинатом від Solgar містять 22 мг цинку, який був молекулярно збагачений пиколиновой кислотою.

Рекомендації по Застосуванню

В якості біологічно активної добавки дорослим приймати по одній (1) таблетці щодня, бажано під час їжі або за вказівками вашого лікуючого лікаря.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Solgar, Цинк picolinate, 100 таблеток

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Рейтинг:
Цинк
Хороший цинк, хороша дозування, від хорошого виробника. Цинк в маленьких білих таблетках які тануть у роті, можна давати дітям тільки різати таблетку на половинки. Так як тут немає сторонніх добавок актуально дітворі у яких алергія. Нам, наприклад, не підійшов дитячий цинк т. к. там для дітей використовують різні добавки. Цинк не можна запивати молоком, з молоком цинк не засвоюється.
Рейтинг:
Цинк – важливий мікроелемент
Цинк – важливий мікроелемент, метал, який володіє широким спектром біологічних ефектів.
Він бере участь у імунологічної реактивності організму, синтезі гормонів надниркових і статевих гормонів,сперматогенезе.
Широкомасштабні дослідження, які підкреслюють важливість цинку в імунних реакціях, розпочалися з 80-х рр. Сьогодні відома його важлива роль у стабілізації цитомембран і здібності поліклонального активатора Т-лімфоцитів.
Цинк входить до складу гормону інсуліну, бере участь у вуглеводному обміні, міститься в ряді інших важливих ферментів, бере участь у процесах кровотворення, у фотохімічних реакціях процесу зору, в діяльності залоз внутрішньої секреції.
Цинк в продуктах харчування. Міститься в печінці, м’ясі, жовтках курячих яєць, сирі, бобових, овочах, особливо багато в горіхах(волоських, мигдалі, бразильських).
Гипоцинкоз (Джерело:«Фармакологічна супровід спортивної діяльності». Автор: професор Макарова Р. А. Вид.: Радянський спорт, 2013 рік.)
При недостатності цинку виникають різні ураження шкіри і слизових оболонок – дерматити, облисіння, паракератозы. У дітей затримується ріст, можливі розвиток карликовості, сповільнення статевого дозрівання. При надлишку цинку спостерігається розвиток анемій.
Гипоцинкоз часто розвивається при раціоні, що складається переважно з бездріжджового хліба, виготовленого з цільної пшениці, багатою фітином і клітковиною. Дріжджова ферментація, що відбувається в звичайному кислому тесті, значно підвищує фізіологічну доступність цинку в пшеничному хлібі.
У природних умовах поява або посилення нестачі цинку виникає при підвищеному рівні в раціоні кальцію, фосфору і фитиновой кислоти, яка утворює погано утилізовані протеїн-фитиновые комплекси і таким чином сприяє розвитку дефіциту цинку в організмі. Їжа з високим вмістом кислих продуктів може сприяти негативного балансу цинку. Прояви його дефіциту в організмі посилюється антагоністами цинку – міддю і кадмієм.
Єдиної точки зору щодо цинкового статусу у спортсменів на сьогоднішній день поки немає. Але є чимало робіт, де встановлений дефіцит цинку на тлі навантажень, спрямованих на розвиток витривалості.
Так, F. Couzy et al.[3] при вивченні кумулятивного ефекту фізичних навантажень виявили: вміст цинку в плазмі значно знижується після 5 місяців інтенсивних тренувань.
Згідно Н. Ohno et al.[4], 10-тижнева фізичне тренування викликає помітне зниження циркулюючого в крові взаємозамінного цинку.
За даними R. A. Anderson[5], після 6-мильного бігу спостерігається збільшення екскреції цинку із сечею в 1,5 рази. Зіставлення цієї інформації з даними обліку харчування дають осйованйе підозрювати: багато спортсмени відчувають цинкову недостатність.
Що стосується вивчення взаємозв’язку статусу цинку і його додаткового споживання з фізичною працездатністю, то подібні дослідження поодинокі, досить проблематичні і проведені не на спортсменів високої кваліфікації[6][7]. Значуща взаємозв’язок між вмістом цинку в плазмі крові та МПК відсутня.
Додатковий прийом цинку по 135 мг протягом 14 днів сприяє лише приросту показників статичної витривалости. У параметрах ж динамічної витривалості подібних змін не відбувається.
На думку авторів, цинк може впливати на ефективність виконання анаеробної роботи, яка супроводжується високою продукцією лактату, проте це припущення потребує серйозного обґрунтування.
З метою усунення дефіциту цинку використовують окис цинку (внутрішньо і зовнішньо при энтеропатическом акродерматите), валеріановий цинк у поєднанні з екстрактом валеріани, валеріановий цинк в поєднанні з камфорою в желатинових капсулах або 0,25% розчин сульфату цинку.
Хотілося б ще раз підкреслити, – у всіх випадках призначення препаратів цинку слід мати на увазі їх дозозалежний ефект: для нормального функціонування ферментних систем потрібно тільки певну кількість даного іона; надмірне ж його зміст призводить до пошкодження клітин і порушення залежних від нього процесів.
Цинк для зміцнення імунітету
Дослідження, яке привернуло велику увагу, було проведено в клініці Клівленда в 1996 р. Испытуемые, почали приймати цинк в таблетках протягом 24 год після появи симптомів, позбулися «застуди» в середньому за 4,5 дня. У плацебо-групи симптоми спостерігалися протягом 7,5 днів. Щоправда, подальші дослідження за участю дітей не підтвердили ці результати (Macknin et al., 1998). Слід вважати, що для досягнення позитивного ефекту добавки цинку необхідно приймати протягом 24 год з моменту появи симптомів. Тривалий прийом добавок недоцільний, так як можливі побічні ефекти, а також зниження вмісту ліпопротеїдів високої щільності (холестерину), пригнічення функції імунної системи і виникнення перешкоди засвоєння міді, а це загрожує мікроцитарної анемії. Вважають, що цинк у таблетованій формі здатний діяти локально на верхні дихальні шляхи.
У дослідженні, опублікованому в журналі «The Open Respiratory Medicine Journal», доктор Гаррі Хемила з Університету Хельсінкі (Фінляндія) проаналізував 13 експериментів з використанням цинкових пастилок і участю контрольної плацебо-групи, щоб оцінити вплив цинку на респіраторну інфекцію. Результати трьох досліджень показали: ацетат цинку в дозі 75 мг/добу скорочує час «застуди» в середньому на 42%. Результати 5 експериментів з використанням інших солей цинку в тому ж дозуванні свідчили про скорочення терміну «застуди» на 20%, а ще 5, де дозування була менше 75 мг/добу, – про відсутність будь-якого ефекту.
Більшість різночитань у даному дослідженні пов’язане з добовою дозою цинку в пастилках, стверджує доктор Хемила: якщо розглядати тільки ті експерименти, в яких доза була досить високою, то однозначний висновок та можливості значно скоротити тривалість «застуди». Важливий факт: пастилки не треба ковтати. Повільно розчиняючись, вони забезпечують значно кращий терапевтичний ефект.
Цинк в бодібілдингу
Цинк має важливе значення при наборі м’язової маси, так як входить в склад анаболічних гормонів, від яких багато в чому залежить результат в бодібілдингу. До того ж учені визначили, що під час занять спортом цинк витрачається у великих кількостях, а дієта атлетів, як правило, містить недостатня кількість цинку. Ці дві обставини диктують необхідність додаткового прийому цинку у вигляді добавок і вітамінно-мінеральних комплексів.
Цинк входить до складу анаболічного комплексу ZMA.
Рекомендовані дози цинку
Добова потреба в цинку становить 5-10 мг, у бодібілдингу дози збільшуються до 30 мг на добу.
Цинк для спортсмена
Цинк, один з антиоксидантних мінералів, необхідний для сотень процесів, що протікають в організмі, включаючи забезпечення нормальної роботи рецепторів смаку і нюху, регулювання росту і прискорення загоєння ран.
Провівши власне дослідження, я виявила, що жінки-культуристки, зокрема, недоотримують необхідної кількості цинку. Цинк — це важливий мінерал для людей, що зазнають велике фізичне навантаження. У процесі занять цинк сприяє очищенню крові від наколивающейся в ній молочної кислоти. Крім того, добавки з цинком (25 мг в день) захищають імунітет в періоди інтенсивного фізичного навантаження.
Існує не так багато наукових даних щодо впливу добавок, які містять цинк, на якість роботи спортсмена. Цікаві результати продемонстрував один науковий експеримент: якщо ви атлет, чий вид спорту вимагає підвищеної витривалості, і ваш раціон включає підвищену кількість вуглеводів і малу частку білка і жиру, ви можете зіткнутися з небезпекою дефіциту цинку, який здатний привести до надто великої втрати ваги, підвищеної стомлюваності і поганих результатів.
Проте надмірне споживання цинку також може бути шкідливо. У цьому випадку можливе зниження рівня хорошого холестерину (HDL) і, як наслідок, збільшення ймовірності розвитку серцево-судинного захворювання. Більш того, надмірна кількість цинку протягом тривалого періоду часу може призвести до порушення мінерального балансу і викликати небажані зміни двух речовин, що беруть участь у кальцієво обміні: кальцитоніну, гормону, що збільшує запаси кальцію в кістках за рахунок вилучення його з м’яких тканин, і остеокальцину, найважливішого неколлагенового білка, необхідного для зміцнення кістки.
Харчуючись багатими цинком продуктами, ви можете отримати необхідну вам кількість цинку — для жінок ця доза становить 8 мг в день, а для чоловіків — 11 мг. Кращими джерелами цинку є м’ясо, яйця, морепродукти (особливо устриці) і цільні крупи. Якщо ви обмежили споживання м’яса, то щоденний прийом мультивітамінів допоможе вам заповнити прогалини в харчуванні.
Рейтинг:
волосыыыы
замовляла цю добавку для зупинки випадіння волосся у постродовой період, коли волосопад просто задовбав (( Цинк привніс неоціненну користь! відчайдушно рекомендую для зневірених повернути свою шевелюру в колишній стан!
Рейтинг:
Цинк хороший
Знайома попросила замовити для сина ,їм порадив їх лікар.Залишилися дуже задоволені продуктом.
Рейтинг:
Допоміг
Хороший цинк,прищі на обличчі і спині зникли!!!
Рейтинг:
побічні ефекти
на цей препарат теж виникли побічні ефекти у мене і чоловіка, зниження дозування – половинкою, не допомогло. протягом дня голову як би накриває туманом, думки плутаються, втрачається звичайна бадьорість, нічого не хочеться робити. скасували препарат.

Читати більше відгуків про товар


Related products

Kare n Herbs, Kare-N-Liver, 40 пігулок Рейтинг:* Виробник:*Kare n Herbs Код Товару:*KNH-00003 Код UPC:*892232000039 Кількість:*40 Tablets MSRP:*$18.19 Наша ціна:*$13.49 Ви економите:*$4.7...
Nature’s Life, Біофлавоноїди, 1,000 мг, 100 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Nature's Life Код Товару:*NLI-00154 Код UPC:*040647001541 Кількість:*100 Tablets MSRP:*$16.19 Наша ціна:*$8.51 Ви економите:...
Bluebonnet Nutrition, МСМ, 1000 мг, 120 рослинних капсул Рейтинг:* Виробник:*Bluebonnet Nutrition Код Товару:*BLB-00960 Код UPC:*743715009608 Кількість:*120 Vcaps MSRP:*$27.50 Наша ціна:*$22.00 Ви економит...
Healthy Origins, Пікногенол, 100 мг, 30 капсул вегетаріанських Рейтинг:* Виробник:*Healthy Origins Код Товару:*HOG-41371 Код UPC:*603573413712 Кількість:*30 Veggie Caps MSRP:*$49.99 Наша ціна:*$20.48 Ви економит...
Graminex, PollenAid, 90 капсул Рейтинг:* Виробник:*Graminex Код Товару:*GNX-00215 Код UPC:*815800002150 Кількість:*90 Capsules MSRP:*$37.50 Наша ціна:*$23.87 Ви економите:*$13.63 ...