Solgar, Комплекс вітамінів В “50”, 250 рослинних капсул

Solgar, Комплекс вітамінів В “50”, 250 рослинних капсул

Solgar, Комплекс вітамінів В “50”, 250 рослинних капсул

Рейтинг:
Виробник: Solgar
Код Товару: SOL-01122
Код UPC: 033984011229
Кількість: 250 Veggie Caps
MSRP: $31.70
Наша ціна: $25.36
Ви економите: $6.34 (20%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • з 1947
 • Енергетичний метаболізм
 • Підтримка серцево-судинної системи
 • Підтримка нервової системи
 • Без глютену, молочних продуктів і пшениці
 • Підходить для вегетаріанців
 • Кошерний продукт
 • Харчова добавка

Кожен включений компонент в комплексі вітамінів B відіграє унікальну роль у забезпеченні належного процесу обміну речовин, в теж самий час забезпечуючи організм поживними речовинами в період стресів. Вітаміни групи В необхідні для метаболізму вуглеводів, білків і жирів, які перетворюють продукти живлення в енергію. Крім цього, вітаміни групи В відіграють важливу роль у підтримці серцево-судинної системи та зміцнення нервової системи,сприяють поліпшенню м’язової функції, формування червоних кров’яних клітин.

Рекомендації по Застосуванню

Як харчову добавку дорослим приймати по 1 або 2 рослинних капсули щодня , бажано з прийомом їжі або за призначенням лікаря.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Solgar, Комплекс вітамінів В “50”, 250 рослинних капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
КОМПЛЕКС ВІТАМІНІВ ГРУПИ В
Вітамін В-комплекс являє собою найважливішу групу, що містить поживні речовини. Даний вітамінний комплекс володіє хорошою взаємозв’язком між вітамінами, тому їх і об’єднують в єдину групу під назвою-комплекс ЯКИЙ ПОТРІБНО ПРИЙМАТИ ПО 1-2 пігулки В ДЕНЬ ПІСЛЯ ЇЖІ.
ТІАМІН, або вітамін В-1 є незамінним речовиною для метаболізму не тільки жирів, але і вуглеводів, і навіть білків. Він допомагає відновити нормальну роботу серцево-судинної і нервової системи. Крім того, має регулює властивість для кислотності шлункового соку, рухової роботи кишечника і шлунка.
РИБОФЛАВІН, або В-2 приймає активну участь у видаленні вуглеводів, жирів і білків. Ця речовина вважається незамінним під час росту організму. Вітамін В-2 здатний відрегулювати нормальну роботу периферичної і центральної нервової систем. Він здатний ще сприяти нормалізації зору.
НІАЦИН, або В-3 входить до складу вітаміну В-комплекс. Цей вітамін використовується для вироблення енергії, нормалізації вуглеводного і білкового обміну, формуванні ряду ферментів. Крім того, він сприяє відновленню нормальної роботи нервової і травної систем, а також серця. В-3 допомагає імунітету знаходиться завжди на належному рівні. За рахунок ніацину в нашому організмі знижується рівень холестерину, виявляється вплив на синтез тироксину, кортизону, статевих гормонів і інсуліну. Саме він дозволяє клітинам мозку насичуватися киснем, тобто збільшує ефективність роботи.
ПІРИДОКСИН, який також називають В-6, бере активну участь у виробництві нуклеїнових кислот. Крім цього, він сприяє кровотворенню, регулюванню фосфорно-кальциевому обміну. Піридоксин робить позитивний вплив на працездатність печінки та імунітету. Дуже важливо і те, що він допомагає тримати на нормальному рівні цукор в крові. Вітамін В-комплекс, а саме-6 незамінний при виробленні нейрохімічних речовин, які відповідають за підтримання гарного настрою. Якщо у вашому організмі відсутня належна кількість цього вітаміну, то можуть проявлятися розлади нервової системи, а в запущеній формі і депресія.
ЦІАНОКОБАЛАМІН, або В-12 сприяє нормалізації процессов кровотворення. Він регулює роботу нервової системи і такого органу, як печінка, і впливає на обмін вуглеводів, білків, жирів.
ФОЛІЄВА КИСЛОТА допомагає синтезу нуклеїнових кислот, кровотворенню. Вона ж дає змогу запобігти виникненню вад розвитку нервової трубки у немовляти в утробі матері.
БІОТИН, що входить до складу вітаміну В-комплекс, синтезує аскорбінову кислоту і травні ферменти. Ця речовина допомагає працювати ферментним системам, які відповідають за нормальний стан волосся і шкірного покриву.
ПАНТОТЕНОВА кислота, або В-5 є незамінним вітаміном для метаболізму вуглеводів і жирів, а також білків. Він дозволяє врегулювати роботу центральної і периферичної нервової системи, а також наднирників. Так само він є активним учасником синтезу антитіл і гемоглобіну.
ІНОЗИТОЛ і ХОЛІН є серйозними незамінних амінокислот, що містять чинниками, які допомагають видаляти з організму холестерин, а також передавати нервові імпульси до різних частин нанашого тіла.
В-комплекс відіграє дуже важливу роль у переформування їжі, яка потрапляє в наш організм, необхідну для життя енергію. Крім того, цей вітамінний комплекс необхідний для метаболізму вуглеводів і жирів, а також білків. Крім цього, вони допомагають поліпшити процес вироблення енергії в організмі людини.
Без вітамінів В-комплексу наша нервова система просто не зможе нормально працювати. Він також чинить серйозний вплив на стан нервової тканини. Завдяки цьому комплексу можна нормалізувати роботу печінки, товстої кишки, шлунка і навіть серцево-судинної системи. Без цих вітамінів просто неможливо тримати в тонусі м’язи шлунково-кишкового тракту.
Вітаміни групи В не здатні перебувати в організмі людини протягом довгого часу, так як вони відносяться до категорії водорозчинних. У зв’язку з цим дуже важливо щодня заповнювати втрачене. Для цього необхідно підібрати правильний раціон. Якщо немає такої можливості, то скористайтеся біологічно активним добавками.
Рейтинг:
Залишилася задоволеною!
Купувала вітаміни на осінній період. Від нудьги, для попередження ГРЗ і поліпшення самопочуття. Через три тижні прийому відчула себе більш бадьорою, активної. Стала висипатися за менший час. Покращився стан шкіри. Однозначно рекомендую.
Рейтинг:
якість супер
Відмінна ціна і сам склад.Вітаміни В-50 життєво необхідні сучасній людині.
Рейтинг:
Просто найкращий комплекс
Дуже допоміг мені і мамі . М’язові болі та судоми ніг стали менше або пройшли зовсім. Зручна форма прийому-один раз в добу. Буду брати ще.
Рейтинг:
Відмінний комплекс
Відмінний комплекс, відмінна ціна, форма – рослинні капсули. Все добре у Солгар. З нашої Бероккой не порівняти. П’ємо по 1 капсусле в день.
Рейтинг:
Відмінний комплекс
Збалансований склад, низька ціна. На мій погляд, ця банку – найкращий варіант з усіх солгаровских комплексів групи В.

Читати більше відгуків про товар


Related products

C. C. Pollen, High Desert, Бджолиний пилок в гранулах, 16 унцій (454 г) (Ice)... Рейтинг:* Виробник:*C.C. Pollen Код Товару:*CCP-00016 Код UPC:*030399000169 Кількість:*16 oz (454 g) MSRP:*$22.00 Наша ціна:*$21.99 Ви економите:*$0...
Health From The Sun, 100% Вегетаріанські Олія з Насіння Гарбуза, 90 капсул... Рейтинг:* Виробник:*Health From The Sun Код Товару:*HFS-93130 Код UPC:*010043931308 Кількість:*90 Veggie Softgels MSRP:*$29.09 Наша ціна:*$18.51 Ви ...
Planetary Herbals, Комплекс для легенів з коров’яком, 850 мг, 180 таблеток... Рейтинг:* Виробник:*Planetary Herbals Код Товару:*PTF-10106 Код UPC:*021078101062 Кількість:*180 Tablets MSRP:*$28.50 Наша ціна:*$14.25 Ви економите...
Planetary Herbals, супер фрукт амла, омолоджуючий антиоксидант, 500 мг, 120 таблеток... Рейтинг:* Виробник:*Planetary Herbals Код Товару:*PTF-10752 Код UPC:*021078107521 Кількість:*120 Tablets MSRP:*$13.25 Наша ціна:*$6.63 Ви економите:...
Solgar, Комплекс незамінних амінокислот, 90 капсул Рейтинг:* Виробник:*Solgar Код Товару:*SOL-00102 Код UPC:*033984001022 Кількість:*90 Veggie Caps MSRP:*$26.50 Наша ціна:*$21.20 Ви економите:*$5.30 ...