Now Foods, Женьшень і маточне молочко, 90 капсул

Now Foods, Женьшень і маточне молочко, 90 капсул

Now Foods, Женьшень і маточне молочко, 90 капсул

Рейтинг:
Виробник: Now Foods
Код Товару: NOW-04007
Код UPC: 733739040077
Кількість: 90 Capsules
MSRP: $19.99
Наша ціна: $11.24
Ви економите: $8.76 (44%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Підтримка наднирників
 • Стресова реакція
 • Підтримка імунної системи
 • Гарантія якості GMP
 • Біологічно активна добавка

Китайський женьшень використовується понад 2000 років. Ця комбінація є ідеальної добавкою до повноцінного раціону. Маточне молочко – це єдине джерело харчування бджолиної матки, який дозволяє їй переживати інших членів колонії і відкладати по 2000 яєць в день.

Рекомендації по Застосуванню

В якості дієтичної добавки, приймати по 1 капсулі 1-2 рази на день.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Now Foods, Женьшень і маточне молочко, 90 капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Хороший женьшень напевно…
У спробах пити різні вітаміни і Бади, виходячи з потреб і рекомендацій, розумію, що видимого ефекту не отримала ні від одного з них. Але хочеться вірити, що вони позитивно впливають на внутрішнє здоров’я організму. А ось які оцінки ставити всім цим баночках, я, якщо чесно, не знаю.
Рейтинг:
Вітамінки.
За відчуттями нічого особливого.
Рейтинг:
ліхтар повний!!!!
пропив два місяці.никаково припливу сил не відчуваю.байда коротше якась…замовив інший на ебей.цей викину!!!
Рейтинг:
Хороший женьшень напевно…
У спробах пити різні вітаміни і Бади, виходячи з потреб і рекомендацій, розумію, що видимого ефекту не отримала ні від одного з них. Але хочеться вірити, що вони позитивно впливають на внутрішнє здоров’я організму. А ось які оцінки ставити всім цим баночках, я, якщо чесно, не знаю.
Рейтинг:
Ефекту немає
Після 17 днів застосування ефект відсутній. Це не в перший раз. Таке враження, що компанія Now Foods продає плацебо. Більше брати їх продукцію не має наміру.
Рейтинг:
Чудовий Енергетик – чоловік в захваті!!!)
Вирішила взяти чоловікові в якості імунної підтримки в холодну пору року.Думала просто в комплексі зайвим не буде, але результат взагалі здивував. Після першого тижня прийому перестав сильно втомлюватися на роботі і похвалився, що відмінно себе почуває навіть після силових тренувань. Я помітила, що колір обличчя у нього став набагато свіже і більше не з’являються темні кола навколо очей, як це було раніше від довгої роботи з комп’ютером.Як на мене, чудовий результат лише від однієї добавки!
Зацікавившись більш детально про компоненти цього продукту ( замовляла чисто інтуїтивно, знаючи що женьшень і маточне молочко – дуже корисні) прочитала про їх дивовижні властивості.
Бджолине маточне молочко – це продукт бджіл, самий сильний біологічний стимулятор. Маточним молочком молоді бджоли годують звичайну личинку бджоли, і вона збільшується в 1600раз(!) у своєму розвитку всього за 5 днів. Потім перетворюється в бджолину матку, тривалість життя якої практично в 30 разів довше, ніж у робочої бджоли. Подібного більше немає в природі.
Бджолине маточне молочко дуже рідкісний, дивовижний і феноменальний продукт. За висновками вчених, воно має збалансоване поєднання мікроелементів з усіх відомих біологічних стимуляторів. Саме завдяки такому складу компонентів, воно володіє винятковими фармакологічними властивостями.
Маточне молочко має тонізуючу і відновлюючу дію на організм, нормалізує обмінні процеси в тканинах, покращує їх трофіку. Воно активізує ферментативні процеси і вегетативно-судинну регуляцію, покращує діяльність центральної і периферичної нервової системи, сприяє попередженню алергічних реакцій. Дуже важливим моментом є те, що до складу маточного молочка входить дезоксирибонуклеїнова кислота (ДНК) в кількості 230-240 мкг/г, яка несе спадкову інформацію на загальне оздоровлення організму, воно дає відчутні результати омолодження організму, надаючи регенеративну вплив на старіючі клітини і тканини. Воно сприяє ослабленню нервового перенапруження і фізичної втоми, поліпшенню сну, апетиту, пам’яті, працездатності, посилює опірність інфекції, підвищує загальний життєвий тонус, покращує самопочуття. Під його впливом поліпшується процес лактації у годуючих матерів, регулюється обмін речовин, відновлюються сили. Активізує процеси синтезу органічних речовин, збуджує деяність чоловічих і жіночих статевих залоз, сприяє підвищенню вмісту в крові еритроцитів, ретикулоцитів, гемоглобіну і заліза.
Однак основний біологічний принцип дії маточного молочка – підвищення імунітету організму до такого рівня, що він сам справляється з хворобою. Маточне молочко успішно застосовують для профілактики і лікування складних захворювань різної етіології у всьому світі.
Склад маточного молочка різноманітний. Маточне молочко містить близько 110 сполук. У ньому виявлені всі основні речовини, необхідні для побудови та існування живого організму. Натуральне молочко містить 22 амінокислоти, понад 15 мікроелементів, а також цінні вітаміни, що робить маточне молочко високоякісним поживними і біологічно активним продуктом.
Всі ці властивості виявляють тільки в нативному (свіжому) матковому молочку. Маточне молочко буває двох видів: свіже (нативне), що зберігає всі біологічні властивості і адсорбированное (порошкоподібний, отримане путем висушування свіжого маточного молочка). Адсорбированное маточне молочко, яке використовується у виробництві медичних препаратів, значно втрачає свої властивості.
Користь женьшеню для здоров’я у зміцненні нервової системи, підвищення працездатності, зниження сонливості.Користь женьшеню відома спортсменам, корінь дає їм енергію і дозволяє витримувати виснажливі тренування. Тим більше він практично миттєво знімає втому.Препарати з кореня женьшеню благотворно впливають на склад крові, збільшують газообмін, стимулюють мозковий кровообіг, прискорюють жировий обмін, підвищують гормональний рівень, сприяють швидшому загоєнню ран і виразок. Настоянка женьшеню збільшує секрецію жовчі, підвищує світлочутливість очей.АЛЕ Є і ПРОТИПОКАЗАННЯ: Препарати женьшеню протипоказані при гіпертонії і в гострий період інфекційних захворювань, а також дітям та вагітним. Тривале застосування викликає болі в області серця, запаморочення.

Читати більше відгуків про товар


Related products

Now Foods, Коензим Q10 з Омега-3 риб’ячим жиром, 60 мг, 240 гельових капсул... Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-03167 Код UPC:*733739031679 Кількість:*240 Softgels MSRP:*$65.99 Наша ціна:*$37.11 Ви економите:*$28.8...
Doctor’s s Best, Фитосомный кукрумин, Featuring Meriva, 500 мг, 60 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Doctor's Best Код Товару:*DRB-00225 Код UPC:*753950002258 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$26.99 Наша ціна:*$14.06 Ви економ...
Natural Factors, B2 рибофлавін, 100 мг, 90 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Natural Factors Код Товару:*NFS-01215 Код UPC:*068958012155 Кількість:*90 Tablets MSRP:*$11.95 Наша ціна:*$8.37 Ви економите:*$3...
Olympian Labs Inc., Цитрат магнію, 400 мг, 100 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Olympian Labs Inc. Код Товару:*OLY-00396 Код UPC:*710013003966 Кількість:*100 Veggie Caps MSRP:*$16.99 Наша ціна:*$12.73 Ви екон...
ChildLife, Незамінні вітаміни і мінеральні елементи зі смаком апельсина/манго, 8 рідких унцій (237 м... Рейтинг:* Виробник:*ChildLife Код Товару:*CDL-10300 Код UPC:*608274103009 Кількість:*8 fl oz (237 ml) MSRP:*$16.99 Наша ціна:*$9.03 Ви економите:*$7...