Nature’s Plus, Source of Life з вітаміном D3, Animal Parade, дитяча мультивітамінна добавка з натуральним ароматом чорної вишні, 500 МО, 90 жувальних капсул

Nature’s Plus, Source of Life з вітаміном D3, Animal Parade, дитяча мультивітамінна добавка з натуральним ароматом чорної вишні, 500 МО, 90 жувальних капсул

Nature’s Plus, Source of Life з вітаміном D3, Animal Parade, дитяча мультивітамінна добавка з натуральним ароматом чорної вишні, 500 МО, 90 жувальних капсул

Рейтинг:
Виробник: Nature's Plus
Код Товару: NAP-29950
Код UPC: 097467299504
Кількість: 90 Animals
MSRP: $8.75
Наша ціна: $7.44
Ви економите: $1.31 (15%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Джерело енергії
 • Без глютену
 • Дитяча біологічно активна добавка у формі жувальних пігулок
 • Вегетаріанський продукт
 • Гіпоалергенний

Природна підтримка для здоров’я кісток.Більшість дітей потребу у вітаміні D. Використання крему для засмаги і сонцезахисного крему, а також домашнє проведення часу, наприклад за відео-іграми і фільмами, різко скоротило перебування дітей на сонце, з-за чого виникає нестача вітаміну D. Ми рекомендуємо приймати спеціальні добавки з вітаміном D, зокрема з біодоступність активною формою вітаміну D3 – для оптимального росту і довгострокового здоров’я.Дитяча добавка Animal Parade з вітаміном D3 500 МО володіє приємним смаком чорної вишні, а жувальні капсули зроблені у вигляді тварин.

Рекомендації по Застосуванню

В якості біологічно активної добавки для дітей від 2 років і старше розжовувати 1 капсулу щодня. Розроблено спеціально для дітей. Можна приймати в якості доповнення до мультивитаминам і мінералів від Animal Parade.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар nature’s Plus, Source of Life з вітаміном D3, Animal Parade, дитяча мультивітамінна добавка з натуральним ароматом чорної вишні, 500 МО, 90 жувальних капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
потрібний вітамін,хороша дозування
Хочу поділитися інформацією про вітаміні!
Основна функція вітаміну D – забезпечення нормального росту і розвитку кісток скелета, попередження розвитку рахіту (у дитячому віці) та остеопорозу (крихкості кісток) у дорослих. Він регулює мінеральний обмін і сприяє відкладенню кальцію в кістковій тканині і дентині (тканину зубів), таким чином, перешкоджаючи остеомаляції (розм’якшення) кісток.
Однак роль вітаміну D не обмежується захистом кісток, від нього залежить сприйнятливість організму до шкірних захворювань, хвороб серця і раку. У географічних областях, де їжа бідна вітаміном D, підвищена захворюваність на атеросклероз, артритами, діабет, особливо юнацьким.
Він попереджає слабкість м’язів, підвищує імунітет (рівень вітаміну D в крові служить одним з критеріїв оцінки очікуваної тривалого життя хворих на Снід), необхідний для функціонування щитовидної залози і нормальної згортання крові.
Так, при зовнішньому застосуванні вітаміну D3 зменшується характерна для псоріазу лускатість шкіри. Є дані, що, покращуючи засвоєння кальцію і магнію, вітамін D допомагає організму відновлювати захисні оболонки, що оточують нерви, тому він включається в комплексну терапію розсіяного склерозу.
Вітамін D3 бере участь у регуляції артеріального тиску (зокрема, при гіпертонії у вагітних) і серцебиття.
Вітамін D перешкоджає росту ракових і клітин, що робить його ефективним у профілактиці та лікуванні раку грудей, яєчників, передміхурової залози, головного мозку, а також лейкимии.
Підвищена потреба у вітаміні D вище у людей, які відчувають нестачу ультрафіолетового опромінення:
– проживають у високих широтах,
– жителів регіонів з підвищеною забрудненістю атмосфери,
– працюють у нічну зміну або просто ведуть нічний спосіб життя,
– лежачим хворих, не бувають на відкритому повітрі.
У людей з темною шкірою (негроидная раса, засмаглі люди) синтез вітаміну D в шкірі знижується. Те ж можна сказати про літніх людей (у них здатність перетворювати провітаміни в вітамін D знижується вдвічі) і тих, хто дотримується вегетаріанської дієти або вживає в їжу недостатня кількість жирів. Негативно впливають на засвоєння вітаміну D розлади кишечника і печінки, дисфункція жовчного міхура.
У вагітних і годуючих жінок потреба у вітаміні D підвищується, оскільки необхідна додаткова кількість його для попередження рахіту у дітей.
Гіпо – і авітаміноз дітей.
У новонароджених та недоношених дітей запаси вітаміну Д незначні або відсутні. В жіночому молоці міститься лише 4% добової потреби дитини у вітаміні Д. Тому вже з перших днів необхідно з дозволу лікаря-педіатра вводити в раціон дитини вітамін Д (тим діткам. які народилися з жовтня по травень). Якщо цього не робити, то зазвичай до третього місяця у дитини розвивається рахіт. При цьому знижується вміст кальцію в крові.
Так давайте будемо ложками давати вітамін Д малюкам, раз він так потрібен – скажете ви. І будете не праві. Надлишок вітаміну Д більш небезпечний для організму дитини, ніж невеликий його невеликий недолік (цей легко заповнити). Вітамін Д не розчиняється у воді, тому його надлишок не може вывестись нирками, як це робиться надлишку інших вітамінів.
Гіпервітаміноз у дітей і дорослих.
Розвиток симптомів гіпервітамінозу обумовлено надмірним споживанням вітаміну і його здатністю кумулироваться в організмі. У дітей до 6 міс. гіпервітаміноз виникав після прийому 4 млн. ME вітаміну Д3; від 6 до 8 міс. – 600 тис. МО. Серед факторів, що сприяють розвитку гіпервітамінозу, слід зазначити білкове голодування, А – і С-гіповітаміноз і підвищену чутливість дитячого організму до високих доз вітаміну Д3. Поряд з цим, слід зазначити, що гіпервітаміноз Д може розвиватися в результаті генетично обумовленої підвищеної чутливості деяких осіб до вітаміну Д, який в цьому випадку може викликати токсикоз навіть при введенні у звичайних дозуваннях.
Особливо високу чутливість до токсичної дії вітаміну Д володіють діти, хворі на рахіт. У літературі описані випадки важкої Д-гіпервітамінозу на тлі квітучого рахіту ( тобто занадто різко стали лікувати великими дозами, а цього робити не можна, потрібна поступовість і плавність).
У вагітних жінок з Д-гіпервітамінозом симптоми цього захворювання у плода не спостерігаються, що пов’язано з наявністю потужного бар’єру, яким є плацента.
Надлишкове надходження вітаміну Д призводить до збільшення всмоктування кальцію і фосфору із кишечнику (приблизно в 10 разів) та підвищення їх мобілізації з кісток з активацією процесу відкладення кальцію в м’яких тканинах, у тому числі нирках, серцево-судинної системи, слизової шлунка, зв’язках, хрящах і т. п.
В основі розвитку гіпервітамінозу, мабуть, лежить токсичну дію перекисних сполук, що утворюються при перетворенні вітаміну Д, або ендогенних ненасичених жирних кислот, окислення яких індукується кальцитриолом.
Избыток вітаміну Д вражає мембрани клітин організму. В результаті вони починають втрачати свої властивості. Надмірна кількість вітаміну Д сприяє розвитку гиперкальцемии за рахунок збільшення всмоктування кальцію з кишечника і демінералізації кісток, яка на початку розвитку захворювання носить компенсований характер, тобто багато кальцію виділяється з сечею. Тому при лікуванні рахіту постійно повинна проводитись проба сечі по Сулковичу, яка наочно показує ступінь виведення кальцію, чим більше хрестів в пробі (норма один або два), тим більше передозування вітаміну Д.
По мірі розвитку гіпервітамінозу захисні здібності організму слабшають. При цьому зменшується вага паращитовидних залоз і відповідно їх функціональна діяльність, виснажується секретуючих тиреокальцитонин здатність гранул щитовидної залози, знижується рівень цитрату і порушується співвідношення кальцію в позаклітинній рідині. Накопичення кальцію в поєднанні з суттєвими пошкодженнями різноманітних обмінційних процесів призводить до розвитку метастатичної кальцифікації м’яких тканин і зміни функцій ряду органів (нирок, серцево-судинної системи, слизової шлунка, хрящів тощо). Наприклад, в серці процес кальцифікації може захопити до 1/3 міокарда з розвитком фіброзу і кальцинозу клапанів. У нирках відзначається раннє відкладення кальцію, що призводить в подальшому до мінералізації всієї тканини (нефрокальциноз). В експерименті показано, що при тривалому гіпервітамінозі вагітних самок тварин спостерігається надлишкове відкладення солей кальцію в мембранах ембріональних судин, що приводить до порушення зростання і розвитку плода.
Клінічно у дітей з Д-гіпервітамінозом вже на 1-8 день відзначається втрата апетиту, блювання, спрага, біль у животі, слабкість, млявість, зниження ваги, затримка розвитку і т. д. При біохімічному аналізі крові відзначається підвищення вмісту кальцію, ефірів холестеролу, цитрату, ацетонових тіл, залишкового азоту, жиру, зниження активності лужної фосфатази.
У дорослих при D-гіпервітамінозі відзначається погане самопочуття, гострі головні болі, анорексія, анемія, втрата апетиту, нудота, блювання, запори, болі в шлунку, в області зубів, м’язах, суглобах, оніміння та тремтіння рук і ніг, потіння. Спостерігаються порушення жирового обміну, в крові і сечі підвищення вмісту Са2+.
Гіповітаміноз може бути і у дорослих. При нестачі вітаміну Д у дорослих розвивається остеомаляція (розм’якшення кісткової тканини), яка проявляється декальцификацией кісток, їх остеопорозом, при цьому відмічається погіршення загального стану, зниження апетиту. У жінок при остеомаляції відзначаються порушення менструального циклу, здатності до дітородіння. Частина симптомів цього захворювання з різним ступенем активності. Іноді проявляється і у вагітних жінок.
Рейтинг:
Подобатися
Замовляю його в осені зимовий період , коли сонця мало , ефект дуже хороший
Рейтинг:
Хороші
Замовляємо часто для своїх дітей і дітей знайомих, хороші вітаміни за розумною ціною, ніякої алергії не було на них. Дітям дуже подобаються
Рейтинг:
Смачно
Не знаю який ефект це можна дізнатися тільки здавши аналіз на вітамін B3. По іншому ніяк, і якщо людина пише відгук без цього, то гріш ціна цьому відкликанню. Можливо ефект є. Принаймні,моя дитина нічого не хоче пробувати, а ці вітаміни п’є із задоволенням. Сама я почала пити віт.3, коли лікар прописав мені його ніколи не знала, що якщо проблеми з щитовидною залозою, то це важливо). Пропила курс для дорослих і все нормалізувалося. Але я не помітила НІЯКОЇ різниці в самопочутті. Я, як мама, сподіваюся, що вітамін “”працює”; головне, що дитина їсть. А нам це треба.
Рейтинг:
супер!
Дітям подобається. Користь , смак, зручна форма застосування.
Рейтинг:
потрібний вітамін,хороша дозування
Хочу поділитися інформацією про вітаміні!
Основна функція вітаміну D – забезпечення нормального росту і розвитку кісток скелета, попередження розвитку рахіту (у дитячому віці) та остеопорозу (крихкості кісток) у дорослих. Він регулює мінеральний обмін і сприяє відкладенню кальцію в кістковій тканині і дентині (тканину зубів), таким чином, перешкоджаючи остеомаляції (розм’якшення) кісток.
Однак роль вітаміну D не обмежується захистом кісток, від нього залежить сприйнятливість організму до шкірних захворювань, хвороб серця і раку. У географічних областях, де їжа бідна вітаміном D, підвищена захворюваність на атеросклероз, артритами, діабет, особливо юнацьким.
Він попереджає слабкість м’язів, підвищує імунітет (рівень вітаміну D в крові служить одним з критеріїв оцінки очікуваної тривалого життя хворих на Снід), необхідний для функціонування щитовидної залози і нормального згортання крові.
Так, при зовнішньому застосуванні вітаміну D3 зменшується характерна для псоріазу лускатість шкіри. Є дані, що, покращуючи засвоєння кальцію і магнія, вітамін D допомагає організму відновлювати захисні оболонки, що оточують нерви, тому він включається в комплексну терапію розсіяного склерозу.
Вітамін D3 бере участь у регуляції артеріального тиску (зокрема, при гіпертонії у вагітних) і серцебиття.
Вітамін D перешкоджає росту ракових і клітин, що робить його ефективним у профілактиці та лікуванні раку грудей, яєчників, передміхурової залози, головного мозку, а також лейкимии.
Підвищена потреба у вітаміні D вище у людей, які відчувають нестачу ультрафіолетового опромінення:
– проживають у високих широтах,
– жителів регіонів з підвищеною забрудненістю атмосфери,
– працюють у нічну зміну або просто ведуть нічний спосіб життя,
– лежачим хворих, не бувають на відкритому повітрі.
У людей з темною шкірою (негроидная раса, засмаглі люди) синтез вітаміну D в шкірі знижується. Те ж можна сказати про літніх людей (у них здатність перетворювати провітаміни в вітамін D знижується вдвічі) і тих, хто дотримується вегетарианскою дієти або вживає в їжу недостатня кількість жирів. Негативно впливають на засвоєння вітаміну D розлади кишечника і печінки, дисфункція жовчного міхура.
У вагітних і годуючих жінок потреба у вітаміні D підвищується, оскільки необхідна додаткова кількість його для попередження рахіту у дітей.
Гіпо – і авітаміноз дітей.
У новонароджених та недоношених дітей запаси вітаміну Д незначні або відсутні. В жіночому молоці міститься лише 4% добової потреби дитини у вітаміні Д. Тому вже з перших днів необхідно з дозволу лікаря-педіатра вводити в раціон дитини вітамін Д (тим діткам. які народилися з жовтня по травень). Якщо цього не робити, то зазвичай до третього місяця у дитини розвивається рахіт. При цьому знижується вміст кальцію в крові.
Так давайте будемо ложками давати вітамін Д малюкам, раз він так потрібен – скажете ви. І будете не праві. Надлишок вітаміну Д більш небезпечний для організму дитини, ніж невеликий його невеликий недолік (цей легко заповнитьь). Вітамін Д не розчиняється у воді, тому його надлишок не може вывестись нирками, як це робиться надлишку інших вітамінів.
Гіпервітаміноз у дітей і дорослих.
Розвиток симптомів гіпервітамінозу обумовлено надмірним споживанням вітаміну і його здатністю кумулироваться в організмі. У дітей до 6 міс. гіпервітаміноз виникав після прийому 4 млн. ME вітаміну Д3; від 6 до 8 міс. – 600 тис. МО. Серед факторів, що сприяють розвитку гіпервітамінозу, слід зазначити білкове голодування, А – і С-гіповітаміноз і підвищену чутливість дитячого організму до високих доз вітаміну Д3. Поряд з цим, слід зазначити, що гіпервітаміноз Д може розвиватися в результаті генетично обумовленої підвищеної чутливості деяких осіб до вітаміну Д, який в цьому випадку може викликати токсикоз навіть при введенні в звичайних дозуваннях.
Особливо високу чутливість до токсичної дії вітаміну Д володіють діти, хворі на рахіт. У літературі описані випадки важкої Д-гіпервітамінозу на тлі квітучого рахіту ( тобто занадто різко стали лікувати великими дозами, а цього робити не можна, потрібна поступовість і плавність).
У вагітних жінок з Д-гіпервітамінозом симптоми цього захворювання у плода не спостерігаються, що пов’язано з наявністю потужного бар’єру, яким є плацента.
Надлишкове надходження вітаміну Д призводить до збільшення всмоктування кальцію і фосфору із кишечнику (приблизно в 10 разів) та підвищення їх мобілізації з кісток з активацією процесу відкладення кальцію в м’яких тканинах, у тому числі нирках, серцево-судинної системи, слизової шлунка, зв’язках, хрящах і т. п.
В основі розвитку гіпервітамінозу, мабуть, лежить токсичну дію перекисних сполук, що утворюються при перетворенні вітаміну Д, або ендогенних ненасичених жирних кислот, окислення яких індукується кальцитриолом.
Надлишок вітаміну Д вражає мембрани клітин організму. В результаті вони починають втрачати свої властивості. Надмірна кількість вітаміну Д сприяє розвитку гиперкальцемії за рахунок збільшення всмоктування кальцію з кишечника і демінералізації кісток, яка на початку розвитку захворювання носить компенсований характер, тобто багато кальцію виділяється з сечею. Тому при лікуванні рахіту постійно повинна проводитись проба сечі по Сулковичу, яка наочно показує ступінь виведення кальцію, чим більше хрестів в пробі (норма один або два), тим більше передозування вітаміну Д.
По мірі розвитку гіпервітамінозу захисні здібності організму слабшають. При цьому зменшується вага паращитовидних залоз і відповідно їх функціональна діяльність, виснажується секретуючих тиреокальцитонин здатність гранул щитовидної залози, знижується рівень цитрату і порушується співвідношення кальцію в позаклітинній рідині. Накопичення кальцію в поєднанні з суттєвими пошкодженнями різноманітних обмінних процесів призводить до розвитку метастатичної кальцифікації м’яких тканин і зміни функцій ряду органів (нирок, серцево-судинної системи, слизової шлунка, хрящей тощо). Наприклад, в серці процес кальцифікації може захопити до 1/3 міокарда з розвитком фіброзу і кальцинозу клапанів. У нирках відзначається раннє відкладення кальцію, що призводить в подальшому до мінералізації всієї тканини (нефрокальциноз). В експерименті показано, що при тривалому гіпервітамінозі вагітних самок тварин спостерігається надлишкове відкладення солей кальцію в мембранах ембріональних судин, що приводить до порушення зростання і розвитку плода.
Клінічно у дітей з Д-гіпервітамінозом вже на 1-8 день відзначається втрата апетиту, блювання, спрага, біль у животі, слабкість, млявість, зниження ваги, затримка розвитку і т. д. При біохімічному аналізі крові відзначається підвищення вмісту кальцію, ефірів холестеролу, цитрату, ацетонових тіл, залишкового азоту, жиру, зниження активності лужної фосфатази.
У дорослих при D-гіпервітамінозі відзначається погане самопочуття, гострі головні болі, анорексія, анемія, втрата апетиту, нудота, блювання, запори, болі в шлунку, в області зубів, м’язах, суглобах, оніміння та тремтіння рук і ніг, потіння. Спостерігаються порушення жирового обміну, в крові і сечі підвищення вмісту Са2+.
Гіповітаміноз може бути і у дорослих. При нестачі вітаміну Д у дорослих розвивається остеомаляція (розм’якшення кісткової тканини), яка проявляється декальцификацией кісток, їх остеопорозом, при цьому відмічається погіршення загального стану, зниження апетиту. У жінок при остеомаляції відзначаються порушення менструального циклу, здатності до дітородіння. Частина симптомів цього захворювання з різним ступенем активності. Іноді проявляється і у вагітних жінок.

Читати більше відгуків про товар


Related products

21st Century, Arthri-Flex Advantage + вітамін D3, 120 таблеток з покриттям энтеросолюбильным... Рейтинг:* Виробник:*21st Century Код Товару:*CEN-22623 Код UPC:*740985226230 Кількість:*120 Coated Tablets MSRP:*$19.99 Наша ціна:*$14.99 Ви економи...
Now Foods, Вітамін А, 25 000 мо, 250 гельових капсул Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-00342 Код UPC:*733739003423 Кількість:*250 Softgels MSRP:*$17.99 Наша ціна:*$10.11 Ви економите:*$7.88...
Life Extension, Метил-кобаламін, 5 мг, 60 рослинних льодяників Рейтинг:* Виробник:*Life Extension Код Товару:*LEX-15376 Код UPC:*737870153764 Кількість:*60 Vegetarian Lozenges MSRP:*$32.00 Наша ціна:*$24.00 Ви е...
Herb Pharm, Мирра, висушена на сонці деревна смола, 1 рідка унція (30 мл)... Рейтинг:* Виробник:*Herb Pharm Код Товару:*HBP-00098 Код UPC:*090700000981 Кількість:*1 fl oz (30 ml) MSRP:*$14.00 Наша ціна:*$11.20 Ви економите:*$...
Остео Bi-Flex, Glucosamine Chondroitin with 5-Loxin Advanced Joint Care, Потроєна сила, 120 каплетов... Рейтинг:* Виробник:*Osteo Bi-Flex Код Товару:*OBF-03578 Код UPC:*030768035785 Кількість:*120 Coated Tablets MSRP:*$44.39 Наша ціна:*$41.21 Ви економ...