Dymatize Nutrition, Super Amino 6000, 500 капає

Dymatize Nutrition, Super Amino 6000, 500 капає

Dymatize Nutrition, Super Amino 6000, 500 капає

Рейтинг:
Виробник: Dymatize Nutrition
Код Товару: DYZ-38406
Код UPC: 705016384068
Кількість: 500 Caplets
MSRP: $51.59
Наша ціна: $23.99
Ви економите: $27.60 (53%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Комплекс білка і амінокислот швидкого і повільного дії
  • Харчова добавка
  • Не містить глютену

Super Amino 6000 компанії Dymatize – це запатентований високоякісний комплекс білка і амінокислот повного спектру за часом дії, який включає швидко і дуже швидко діючий ізолят сироваткового білка і концентрат сироваткового білка в поєднанні з повільно і дуже повільно чинним казеїном і казеїном тривалого вивільнення Nutrateric. Super Amino 6000 містить комплекс стратегічно важливих амінокислот вільної форми, включає в співвідношенні 2:1:1 амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін), L-аргінін і L-глутамін. Super Amino 600 – це найбільш повна добавка стратегічно важливих білків і амінокислот з існуючих. Амінокислоти є “будівельними блоками” м’язового білка і необхідні для створення і підтримки позитивного азотного балансу, який важливий для нарощування м’язів. Крім того, амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами L-лейцин відіграє безпосередню роль у запуску процесів вбудовування білка в м’язові волокна. Амінокислотам належить ключова роль у підтримці максимального зростання м’язів при тренуваннях. Super Amino 6000 компанії Dymatize був розроблений як один з найефективніших білкових і амінокислотних продуктів, які існують на ринку. Споживаючи дві порції щодня, ви отримуєте 6 грамів високоякісних білків повного спектру за часом дії і амінокислот. Super Amino 6000 допоможе досягти ваших цілейтренувань.

Рекомендації по Застосуванню

Приймайте в якості харчової добавки по три (3) капсулированых таблетки два і більше разів у день перед їжею, до і після тренування. Приймайте капсулированые таблетки завжди з великою кількістю рідини.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Dymatize Nutrition, Super Amino 6000, 500 капає

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Рейтинг:
Відмінні амінокислоти
Використовую дані амінокислоти давно і дуже ними задоволений!
П’ю по 9 штук в звичайний день (3×3) і по 12 штук в тренувальний день: 3 перед, 3 після тренування і (3×2) за обідом і вечерею. Добре відновлюють і трохи додають якісної масі. Відмінне поєднання ціна/якість.
З мінусів тільки їх розмір, таблетки досить великі, не дуже зручно їх ковтати. Якщо мій відгук опинився Вам корисний, лайкніть “Yes”.
Рейтинг:
88 листів шпинату* або трохи про амінокислоти.
Як екскурсу, напишу, що амінокислоти – основний живильний компонент, з нього складаються всі білки організму, тому в спортивному харчуванні так багато згадок про них, як про основний будівельний матеріал для м’язів. При цьому, амінокислот для будівництва м’язових волокон 20 штук, з яких тільки 8 – незамінних, тих, що організм не може синтезувати сам і повинен отримувати ззовні. Крім іншого, є цілий ряд амінокислот, які безпосередньо не беруть участь у створенні білків, але потрібні для метаболізму. Прекрасний список є у спортвики, з коротким описом всіх незамінних, умовно незамінних і замінних амінокислот.
Якщо спиратись на численні дослідження, то прийом комплексів амінокислот для людей з нормальним раціоном не виправданий, оскільки вони отримують їх з тваринної їжі (білків або на модний нині манер протеїнів). Для тих, хто не тренується, такий комплекс теж буде марною тратою грошей. Для цих двох категорій підійде більш різноманітна дієта (не тільки курка, або не тільки яловичина) і BCAA – комплекс, що складається з трьох незамінних амінокислот, які людині тільки з харчуванням і отримати, і які через тренувань витрачаються в більшій кількості. Як раз “*” з заголовка – порівняльне вміст амінокислот в деяких продуктах, якщо цікаво, то картинки дивіться в моєму ЖЖ.
“Істотний недолік амінокислот – висока вартість і невеликі дози. Якщо ви не відчуваєте фінансових обмежень, то можете приймати по 10 г амінокислот 4 рази в добу, і отримати хороші результати. З іншого боку можна приймати по 20 г протеїну 4 рази в день і ви отримаєте практично такі ж результати в наборі м’язової маси, а також заощадите 80% грошей.” (c)
Так от, якщо людям зі звичайним раціоном такий комплекс не особливо-то і потрібен, то вегетаріанцям амінокислоти варто тримати на замітці. Вегетаріанська дієта бідна лізином і взагалі незамінними амінокислотами, але багата клітковиною, яка в числі іншого вбирає і амінокислоти. Власне, для вегетаріанців амінокислоти та вітамін B12 – те, за чим треба постійно стежити. І ось такий комплекс буде гарним вибором, особливо по співвідношенню ціни і якості.
Super Amino 6000 містить амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами або BCAA (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін), а так само гістидин, лізин, метіонін, фенілаланін, треонін, триптофан, глутамін, аргінін, цистин, гліцин, тирозин, аспарагінова кислота, аланін, пролін і серин. Я понишпорила весь і це один з найбільш повних комплексів амінокислот за адекватну ціну. У таблеток є єдиний мінус, вони дуже великі (див. фото) і їх важко ковтати. Деякі радять розжовувати, інші потовкти й розвести водою, я думаю, що їх простіше ламати по фасці навпіл. П’ю їх вже місяць, один або два рази на день по три таблетки, але частенько забуваю взагалі випити, тому що склеротик))) Виробляєтель пише, що дві порції (6 таблеток) забезпечують організму 6 грам білків або амінокислот повного спектру. Напевно так, я не знаю як виміряти вистачає організму їх чи ні, а чогось надприродного не відчуваю, може, витривалість покращилася, але вона і без них поліпшувалася з-за постійних повторень. Загалом, 500 пігулок це дуже круто і вигідно, якщо приймати 6 таблеток на день, то вистачить майже на 3 місяці, всім вегетаріанцям, веганам і іншим людям з різними харчовими пристрастями, в чомусь обмежують раціон, раджу взяти.
Рейтинг:
Амінокислоти
Бюджетні але якісні амінокислоти
Рейтинг:
Класика
Класичні аміни старої школи (пресований протеїн). Відчути прискорене відновлення можна тільки якщо приймати їх капсул по 20 в день або більше.
Рейтинг:
відмінний продукт
купую другий раз,відмінний продукт, і ціна
Рейтинг:
Самі звичайні
Нічого надприродного,але якщо тренуєшся приймати припадає більше ніж прописано в дозуванні))А так відмінно те, що велика банку і вистачає приблизно на місяць.

Читати більше відгуків про товар


Related products

Solgar, Натуральний вітамін Е, 400 МО, 100 желатинових капсул Рейтинг:* Виробник:*Solgar Код Товару:*SOL-03521 Код UPC:*033984035218 Кількість:*100 Softgels MSRP:*$17.00 Наша ціна:*$13.60 Ви економите:*$3.40 (2...
Madre Labs, Serumdipity, Сироватка з гіалуроновою кислотою, зволожуючий догляд за шкірою, 1 унція (3... Рейтинг:* Виробник:*Madre Labs Код Товару:*MLI-00720 Код UPC:*898220007202 Кількість:*1 fl. oz. (30 mL) MSRP:*$24.95 Наша ціна:*$19.99 Ви економите:...
21st Century, Лляне масло 1000 мг, 120 капсул Рейтинг:* Виробник:*21st Century Код Товару:*CEN-22871 Код UPC:*740985228715 Кількість:*120 Softgels MSRP:*$9.99 Наша ціна:*$7.49 Ви економите:*$2.5...
The Synergy Company, Чиста Синергія, основне суперпитание, 650 мг, 270 капсул... Рейтинг:* Виробник:*The Synergy Company Код Товару:*SYN-00402 Код UPC:*852971004026 Кількість:*270 Veggie Caps MSRP:*$44.90 Наша ціна:*$43.35 Ви еко...
Nature’s Answer, Лист кропиви, 90 капсул на рослинній основі Рейтинг:* Виробник:*Nature's Answer Код Товару:*NTA-16306 Код UPC:*083000163067 Кількість:*90 Veggie Caps MSRP:*$9.49 Наша ціна:*$5.06 Ви економ...