Doctor’s s Best, L-карнітин фумарат, 855 мг, 60 капсул у рослинній оболонці

Doctor’s s Best, L-карнітин фумарат, 855 мг, 60 капсул у рослинній оболонці

Doctor’s s Best, L-карнітин фумарат, 855 мг, 60 капсул у рослинній оболонці

Рейтинг:
Виробник: Doctor's Best
Код Товару: DRB-00106
Код UPC: 753950001060
Кількість: 60 Veggie Caps
MSRP: $24.99
Наша ціна: $13.44
Ви економите: $11.55 (46%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Харчування, засноване на науці
 • Біологічно активна добавка
 • Містить карнітин італійського походження
 • Допомагає організму спалювати жир
 • Патент L-карнітин фумарат # 4602039
 • Підходить вегетаріанцям
 • Карнітин Biosint
 • Сигма-Тау HealthScience – харчові продукти і напої

L-карнітин – це живильна речовина, що стимулює виробництво енергії в клітинах, за допомогою транспортування жирних кислот в мітохондрії, міжклітинну структуру, яка генерує метаболічну енергію у формі АТФ. В цій ролі, L-карнітин допомагає організму ефективно перетворювати жир в енергію. Сіль фумарової кислоти – це з’єднання, що виникає природним чином в організмі. Сіль фумарової кислоти служить в якості посередника в циклі Кребса, основному процесі виробництва енергії, який відбувається в мітохондрії.Сіль фумарової кислоти L-карнітину в цій продукції видобувається з основного речовини фармацевтичної категорії L-карнітину, виробленого в запатентованому процесі обробки, затвердженому FDA. Не містить ГМО, пестицидів, немає ризику виникнення коров’ячого сказу.

 • Допомагає організму спалювати жир для отримання енергії.
 • Допомагає підтримувати здоров’я серцево-судинної системи.

Рекомендації по Застосуванню

Дорослим: Приймати по 1-4 капсули в день без їжі.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Doctor’s s Best, L-карнітин фумарат, 855 мг, 60 капсул у рослинній оболонці

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Мій перший L-карнітин.
Препарат у капсулах більш ефективний, ніж таблетки, так як капсула з желатину досить швидко розчиняється шлунковим соком, корисні речовини всмоктуються стінками кишечника і потрапляють в кров набагато раніше. Залежно від складових препарату і цілей його вживання, інструкція до застосування міститиме різноманітні дані. Наприклад, для спортсмена оптимальна доза становить від 500 мг до 2 г на день, при цьому рекомендується розділити прийом на три рази від 500 мг до 750 мг. При цьому не варто забувати, що збільшення дози не посилить бажаний ефект, а може призвести до небажаних наслідків. Тільки правильний курс застосування препарату зможе гарантувати успішний результат і сприятливу дію на організм.
До жаль, мені не з чим порівнювати, оскільки це мій перший L-карнітин, але думка неоднозначна… Добавку брала для додаткової енергії та спалювання жиру під час тренувань. При прийомі в три рази ніякого ефекту не помітила. Приймаю перед тренуванням 2 капсули. У багатьох джерелах написано, що саме капсули слід приймати за 40-60 хвилин до тренування. Шляхом спостереження з’ясувала, що мій організм починає реагувати через 1год.-1ч. 20 хв. Кожен раз реакція різна, помітно відчувається прилив сил на кардіо і як-то ненадовго вся ця енергія… Щодо спалювання жиру, здається допомагає, целюліту на попі стало помітно менше, єдине проблемне місце. Загалом буду пробувати інших виробників. Не приймайте препарат на повний шлунок. Якщо Вам був корисний мій відгук, будь-ласка, натисніть “Yes” під ним. Спасибі!
Рейтинг:
Все чудово
Чоловікові прописали апарат для рішення проблеми з репродуктивним здоров’ям, містить карнітин. Ціна в аптеці була така, що вирішила купити інгредієнти на по окремо. Вийшло набагато дешевше (майже в два рази). Через півтора місяці застосування медичні показники в нормі.
Рейтинг:
Відмінний результат
Добрий час доби всім. Я дуже хочу скинути зайві кілограми)). Набрав після перелому +25 кг., приблизно 15 вдалося скинути дієтою. Зараз займаюся скандинавської ходьбою і приймаю “схуднення”. Хочу відразу сказати, що це не перший препарат з L-карнитином, який я приймаю. Тому зупинюся на головному відмінності. На третій день прийому з’явилося відчуття еластичності тіла, гнучкість. Приймаю по 2 капсули. Зниження маси йде повільно, але йде постійно. Удачі всім!
Рейтинг:
Відмінний!
Брала цей карнітин та карнітин від Now Foods (дозування менше). Різниці не бачу, якщо чесно. Обидва гарні. Не знаю, як там щодо розщеплення жиру, але те, що витривалості додає – це 100%. У мене тренер – звір, після нього із залу выползаешь ледве живий. Завжди п’ю карнітин перед тренуванням, але пару раз забувала і в ті дні думала, що до кінця тренування не доживу. Різниця добре відчутна.
Рейтинг:
Відмінно!
Придбали цей л-карнітин півроку тому. Приймав сам, як жиросжигающего кошти і мама, яка хвора на діабет.Я займаюся бодібілдінгом. У тренуваннях на рельєф і спалювання жиру помітно знизилася жировий прошарок. Мамі теж допомагає-зайва вага не додається.
Рейтинг:
Відмінно для чоловіків!!!
Придбали для чоловіка для поліпшення якості сперми у період планування.
Зараз в аптеках безліч препаратів для цих цілей, містять ацетил схуднення і л карнітин фумарат
Ми вирішили ці два л карнітину купити тут . Вийшло вигідніше і марки, яким довіряємо.
За словами мужам, додалася енергія протягом дня, дуже стало тягнути на солодке. Хоча в період приймання л карнітину краще утриматися від солодкого.
В цілях поліпшення якості сперми рекомендується приймати від 72 днів. Перший результат буде саме через цей термін.
Дозування в цілях планування від 1500 мг на добу. Приймати краще вранці і вдень. Увечері не рекомендується.
ДОВІДКОВО:
Відмінність Ацетил – L-карнітин та L-карнітин Фумарат:
•L-карнітин Фумарат спрямований в першу чергу на спалювання жирових відкладень і підтримку здоров’я серця і судин. Ця форма L-карнітину сприяє спалюванню жирових відкладень, транспортуючи жирні кислоти (це структурні елементи жирових відкладень) в мітохондрії, де жирні кислоти розщеплюються і перетворюються в енергію; а також підтримує здоров’я серцево-судинної системи шляхом зниження рівня холестерину в крові, тим самим зменшує ймовірність виникнення інфарктів і інсультів.
•Ацетил – L-карнітин спрямований в першу чергу на спалювання жирових відкладень і сприяє поліпшенню роботи головного мозку, підтримує нервову систему, а також покращує енергетичний обмін в мозку, за рахунок чого підвищується концентрація уваги, стрессоустойчивость, ясність мислення.
Всім здоров’я 🙂

Читати більше відгуків про товар


Related products

NutraMedix, Ноні для антимікробної захисту, 1 рідка унція (30 мл)... Рейтинг:* Виробник:*NutraMedix Код Товару:*NDX-00450 Код UPC:*728650004505 Кількість:*1 fl oz (30 ml) MSRP:*$39.95 Наша ціна:*$27.97 Ви економите:*$...
Zarbee’s, Повністю натуральний дитячий сироп від кашлю, від 12 місяців з натуральним виноградн... Рейтинг:* Виробник:*Zarbee's Код Товару:*ZAR-00218 Код UPC:*898115002183 Кількість:*4 fl oz (118 ml) MSRP:*$8.99 Наша ціна:*$7.83 Ви економите:*...
Source Naturals, D-маноза, 500 мг, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-02198 Код UPC:*021078021988 Кількість:*60 Capsules MSRP:*$23.98 Наша ціна:*$11.99 Ви економите:*...
BSN, Ізолят Syntha-6, протеїнова суміш для приготування напоїв, ванільне морозиво, 2,01 фунта (902 g... Рейтинг:* Виробник:*BSN Код Товару:*BSN-06610 Код UPC:*834266066100 Кількість:*2.01 lbs (912 g) MSRP:*$63.49 Наша ціна:*$34.99 Ви економите:*$28.50 ...
California Gold Nutrition, LactoBif 100 у блістері з подвійною фольги, в упаковці 30 капсул... Рейтинг:* Виробник:*California Gold Nutrition Код Товару:*CGN-01053 Код UPC:*898220010530 Кількість:*30 Veggie Caps MSRP:*$29.95 Наша ціна:*$27.99 В...