Doctor’s s Best, Extra Strength Ginkgo, 120 мг, 360 рослинних капсул

Doctor’s s Best, Extra Strength Ginkgo, 120 мг, 360 рослинних капсул

Doctor’s s Best, Extra Strength Ginkgo, 120 мг, 360 рослинних капсул

Рейтинг:
Виробник: Doctor's Best
Код Товару: DRB-00273
Код UPC: 753950002739
Кількість: 360 Veggie Caps
MSRP: $39.99
Наша ціна: $22.26
Ви економите: $17.73 (44%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Науково обґрунтоване харчування
 • Харчова добавка
 • Підтверджена у досьє гарантія якості
 • Стимулює розумову роботу і пам’ять
 • Підходить вегетаріанцям

Extra Strength Ginkgo являє собою стандартизований екстракт гінкго білоба найвищої якості, що гарантовано містить як мінімум 24% флавонгликозидов і 6% терпен-лактонів, що підтверджено незалежним лабораторним аналізом. Сприяє кровообігу в мозку, стимулює розумові функції і пам’ять.Цей екстракт гінкго має підтверджену в досьє гарантію якості за системою, розробленою компанією Ethical Naturals, Inc. Цей процес включає всеосяжне тестування і перевірку на кожній стадії виробництва, щоб забезпечити чистоту і ефективність.

Рекомендації по Застосуванню

Використання дорослими: Приймайте 1 капсулу один або два рази в день, з їжею або без. При прийомі двох капсул на день, приймайте одну з ранку, а другу після обіду.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Doctor’s s Best, Extra Strength Ginkgo, 120 мг, 360 рослинних капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Робочий.
При прийомі двох капусл в день, через два тижні зникли головні болі.Якщо мій відгук виявився для Вас корисний, натисніть, будь ласка, «yes»
Рейтинг:
На роботі все купили, і я купила
Голова перестала боліти, розум ясніше точно став. Але подивлюся чи є інші такі ж, але тільки з меншою дозою в капсулі. Тихіше їдеш, далі будеш… 🙂
Рейтинг:
прекрасний препарат
Антиоксидантний ефект препарату здійснюється за рахунок різних механізмів дії активних компонентів екстракту Гінкго Білоба, так флавоноїдні глікозиди знижують кількість вільних радикалів, що володіють Р-вітамінною активністю, в результаті взаємодії з іонами міді, заліза, марганцю та інших металів, що володіють змінною валентністю, утворюють комплексні сполуки. Крім того, вони запобігають руйнування аскорбінової кислоти і окислення адреналіну. Активні компоненти екстракту Гінкго Білоба володіють активністю подібної активності ферменту супероксиддисмутази. Крім флавоноїдних глікозидів, у склад стандартизованого екстракту Гінкго Білоба входять терпеноїди, селен, мідь, марганець, магній, фосфор і калій, які також мають антиоксидантні властивості.
Протиішемічну дію препарату базується на підвищенні дихальної активності мітохондрій в умовах гіпоксії. Билобалид, що входить до складу екстракту, сприяє підвищенню мітохондріальної генної експресії, збільшення рівня мРНК і підтримання активності цитохром-С-оксидази. Також, билобалид сприяє підтримці нормального рівня АТФ в клітинах в умовах гіпоксії.
Препарат також має нейропротекторними властивостями, зменшує ризик розвитку спонтанного апоптозу та апоптозу, викликаного окисним пошкодженням. Вважається, що противоапоптозное дія препарату здійснюється за рахунок зниження активації NMDA-рецепторів і впливу на кальцийзависимые механізми апоптозу. Крім того, препарат сприяє нормалізації вуглеводного обміну, зокрема регулює обмін глюкози, за рахунок нормалізації її утилізації.
Препарат впливає на обмін норадреналіну, серотоніну і дофаміну, за рахунок чого виявляє антидепрессивное дію. Ноотропний ефект екстракту Гінкго Білоба пов’язаний з його здатністю активувати холінергічні системи.
Препарат також має сечогінну і нефропротекторным ефектом. Діуретична дія препарату базується на здатності його активних компонентів покращувати нирковий кровотік і збільшувати швидкість клубочкової фільтрації. Механізм нефропротекторного дії пов’язаний зі зниженням перекисного окислення ліпідів, внаслідок чого знижується пошкодження клітин нирок. Препарат Гінкго Білоба сприяє зниженню протеїнурія, а також зменшує вираженість інших канальцевых розладів.
Голова набагато ясніше стала, покращала засвоюваність інформації, відзначила поліпшення пам’яті.
Рейтинг:
Супер!
Шуми зникли в голові! І голова не болить вже місяць!!!
Рейтинг:
Допомагає рельно
“Подплывала” голова, розмивалося зір плюс неуважність, забудькуватість, коротше, як кажуть лікарі: а що Ви хочете у Ваші роки? Так, які мої роки! Усе можна виправити і можна виправити, тільки треба знати – ЧИМ! Через приблизно 3 місяці прийому голова і зір ясних, і пам’ять в порядку. Продовжую і продовжуватиму брати. Про Гінко багато хорошого написано, ще б! його оборот становить 1% від усього обігу лікарських засобів у світі. Ось ще трішки об’єктивної інформації
Є потужного ноотропу, тобто регулятором обміну в головному мозку і в центральній нервовій системі. Важливою особливістю ноотропів є здатність покращувати діяльність гіпоталамуса, який називають диригентом всієї гормональної системи. Ноотропи підсилюють постачання мозку кров’ю, а значить глюкозою, киснем та ін Покращують «спілкування» між собою, як окремих клітин мозку, так і його частин і півкуль. Як наслідок, поліпшуються пам’ять, концентрація уваги, кмітливість і т. п. Такі препарати подовжують життя на 20-30%.
– Є потужним стимулятором пам’яті, концентрації уваги та гостроти мислення.
– Продовжує активне життя багатьох людей, збільшившиповідомляє рівень глюкози і АТФ (аденозинтрифосфорної кислоти), необхідний для підтримки енергетичного балансу в клітинах.
– Підсилює циркуляцію крові в артеріях і капілярах. Покращує реологічні властивості крові. Розширює капіляри, надаючи антиспастичний ефект, що призводить до збільшення кровотоку в периферичних та мозкових судинах. Зміцнює венозну стінку при недостатності кровообігу нижніх кінцівок. Знижує небезпеку утворення тромбів.
– Запобігає виникнення та тяжкість перебігу різних порушень зору.
– Сприяє збільшенню швидкості передачі нервових сигналів, покращує синтез і оборот нейромедіаторів і активізує рецептори ацетилхоліну в гипокампе. Покращує пам’ять і концентрацію уваги.
– Покращує роботу ендокринної, серцево-судинної і нервової систем.
– Знижує рівень холестерину.
Показання до застосування
– Серцево-судинні захворювання, інфаркт, інсульт та їх ускладнення.
– Геморой.
– Імпотенція.
– Порушення пам’яті, шум у вухах, запаморочення, мігрень, розсіяний склероз.
– Захворювання очей (діабетична ретинопатія, стареча дегенерація жовтої плями, пошкодження сітківки).
Рейтинг:
Я не чекала такого швидкого ефекту
Я дуже чутлива до зміни погоди, особливо взимку перед дощем, зазвичай це супроводжується болем і ні які знеболюючі препарати не допомагають. І ось коли мені подруга, з такою ж недугою, сказала, що у неї мігрень так як дощ збирається, я перший раз звернула увагу на те, що я себе відчуваю добре, як зазвичай. На той момент я брала Гінкго тиждень. З часом моя впевненість, що це не випадковість підтвердилася. Відмінний продукт.

Читати більше відгуків про товар


Related products

Ayush Herbs Inc., Пробіотик 100В, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*Ayush Herbs Inc. Код Товару:*AYH-00147 Код UPC:*891501001470 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$35.65 Наша ціна:*$35.65 Ви економи...
Herb Pharm, Орегонський виноград, 1 рідка унція (30 мл) Рейтинг:* Виробник:*Herb Pharm Код Товару:*HBP-80001 Код UPC:*090800000010 Кількість:*1 fl oz (30 ml) MSRP:*$12.50 Наша ціна:*$10.00 Ви економите:*$...
Now Foods, Dairy Digest Complete, 90 капсул вегетаріанських Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-02956 Код UPC:*733739029560 Кількість:*90 Veggie Caps MSRP:*$19.99 Наша ціна:*$11.24 Ви економите:*$8....
Now Foods, Пренатальний гель з ДГК, мультивітамін і мінералами, 90 капсул... Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-03809 Код UPC:*733739038098 Кількість:*90 Softgels MSRP:*$26.99 Наша ціна:*$15.18 Ви економите:*$11.81...
InterPlexus Inc., Fura-Mag, 90 капсул Рейтинг:* Виробник:*InterPlexus Inc. Код Товару:*INP-25864 Код UPC:*766897258640 Кількість:*90 Capsules MSRP:*$17.58 Наша ціна:*$16.63 Ви економите:...